مشکل در بلوک

شروع موضوع توسط mammad_fashion ‏27 مارس 2012 در انجمن بلوك ها

1. mammad_fashion

mammad_fashion محروم شده

سلام من این بلوک را نصب کردم ولی اینطوریشو تاحالا ندییده بودم بلوک این هست http://sib-music1.in/ بلوک آمار کاربران من میخواستم مثل این سایت بشه http://www.tehranpic13.in/
    بخوام این طوری شه چی کار کنم؟ این به خاطر 1-شماره آی پی ها که کامل میاد 2-پرچم ها که علامت سوال میاد خیلی زشت شده باید چی کار کنم مثل اون بشه :207:

2. administrator

administrator مدیریت کل سایت

با سلام

آی پی ها فقط برای مدیر دیده میشه دوست عزیز
    من که الان تو سایت شما هستم ناقص نشون میده + اون پرچم هم اگه بلوک آی پی رو بشناسه براش پرچم میزنه نتونه شناسایی کنه علامت سوال میزنه.

برای حذفش هم باید کدش رو دست کاری کنید.

3. tam12

tam12 کاربر جدید

سلام من از قالب دیفالت نیوک 8.3 استفاده میکنم این کد استایل رو دقیقا کجای استایل اضافه کنم و کدوم استایل؟

4. administrator

administrator مدیریت کل سایت

با سلام

دوست عزیز همونطور که گفتم کد استایل قرار داده شده رو داخل فایل استایل خود قرار بدید .فرقی نداره کجاش باشه شما ببرید آخر همه کد ها بریزید.

5. tam12

tam12 کاربر جدید

اینکارو کردم ولی فرقی نکرده موقعی که استایل رو هم قرار نداده بودم هم اینجوری بود [​IMG]
    عکس فایل ها و نقطه نیست!!!
    اصلا این کد استایله واسه چیه؟

6. mammad_fashion

mammad_fashion محروم شده

با سلام خدمت شما
    راجب اساتیل چیزی نمیگم تا خود آقا جواد بیشتر تخصص داره کمکت کنه ولی راجبه بلوک که اینطوری شده.
    من 3 تا پیشنهاد میکنم بهت
    1- این بلوک را غیر فعال کن یک بلوک به همین نام خودت بساز فکر کنم از این خیلی بهتر باشه
    2- به این آدرس برو این آدرس یرای عکس فایل ها هست ببین داری یا پاک شده Site Shoma /images/CZModules/rtl/open.gif
    3-اگر نبود این بلوک را کلا نصب کن دوباره و آپلود کن بلوک به نام CZModules هست اگر اشنباه نکنم سرچ کنی پیدا میکنی
    موفق باشی :216: