مشکل در ادرس بار و موضوع قفل شده

شروع موضوع توسط raminr63 ‏7 آوریل 2012 در انجمن سوالات و مشکلات

1. raminr63

raminr63 کاربر جدید

با سلام

دوستان اگه ممکنه در مورد این مشکل بنده رو راهنمایی بفرمایید.

یکی اینکه وقتی تو انجمن موضوع های تو در توی زیادی باز میکنم قسمت نوار ادرس انجمنها روی هم میافته مثل تصویر زیر:

دوم ابنکه وقتی یک موضوعی رو قفل میکنم روی اون موضوع خط کشیده میشه که این خوب نیست چطوری میشه بجای اینکه خط بکشه از یه تصویر قفل کنار موضوع استفاده کرد.

با تشکر

2. administrator

administrator مدیریت کل سایت

با سلام

مشکل اول من تست کردم درست بود چون مانیتور شما عرضش کمه واسه اونه برای اینکه برا اونم درست کنید تنها راهش کم کردن اندازه فونت هست.

برای این کار هم به global.css برید و در navigation :

font-size :رو عددش کم کنید. اگه نداشت هم خودتون اضافه کنید.

درباره مشکل دوم شما از ژلاگین استفاده میکنید و فکر کنم این براش تعیین شده ولی تا اونجایی که یادمه تو تنظیماتش یه قسمت داشت به نام تصویر موضوع های حل شده که شما هم فعال کردید. همون تیک سبز که تو عکس میبیند برای حل شده ها هست

3. raminr63

raminr63 کاربر جدید

خوب اگه عرض مونیتور هم کم باشه نباید روی هم قرار بگیره میبینبد یه قسمت سیاه رنک به پایین اضافه شده که بجای اون باید همون بک گراندش بصورت اتوماتیک برای سطر دومش اضافه بشه؟؟

ممنون خوب اون خط رو که روی موضوع کشیده شده چطوری بردارم خیلی بد نشون میده :143:

4. administrator

اون داخل پلاگین باید تعریف شده باشه بررسی میکنم . اگه برداشته شد قرار میدم آموزش رو تو همین پست.

5. administrator

اینی که میگم رو انجام بدید احتمالا درست بشه ولی 100% نمیگم درست بشه.

یک بکاپ هم بگیرید بد نیست.

برید به پوشه پلاگینها و فایل :threads_decorator.php رو باز کنید و خطر زیر رو حذف کنید.

PHP:
        $db->query("DELETE FROM ".TABLE_PREFIX."settings WHERE name='threads_decorator_closed_strike'");
    خبرش رو بهم بدید.